De Catharinasteeg is open!

Catharinasteeg2

Vanochtend opende wethouder Paul Laudy één van de mooiste nieuwe plekjes in het Leidse centrum: de Catharinasteeg.

 

In 2015 werd het startschot gegeven voor de ontwikkeling van de Catharinasteeg, als onderdeel van het Aalmarktblok. In het kader van hetzelfde project zijn ook de nieuwe Catharinabrug aangelegd, en het Waaghoofd vrijgemaakt voor een terras. Het gevolg hiervan is dat het Leidse centrum steeds mooier wordt, en ook aantrekkelijker voor Leidse shoppers en bezoekers van onze stad.

 

Paul Laudy is erg blij met de openstelling van de nieuwe steeg: 'ik verwacht dat dit een mooie nieuwe hotspot wordt in de Leidse binnenstad, en het betekent een nieuwe impuls voor de Leidse economie. Het biedt ons winkelend publiek wat er nergens in deze regio is: topwinkels in een prachtig opgeknapte historische omgeving.'

 

 

Foto: Binnert Glastra

Reageer op dit bericht

Uw e-mailadres wordt slechts gebruikt ter verificatie en wordt dus niet op de website getoond. Met het plaatsen van een reactie, gaat u akkoord met ons redactiereglement.
Captcha
Type de code over in de afbeelding hieronder. Deze code wordt gebruikt om spam te voorkomen.