Extra veiligheidsmaatregelen Oud & Nieuw

Vuurwerk

Na vragen van VVD-fractievoorzitter Frederik Zevenbergen heeft burgemeester Lenferink toegezegd dat alle opties op tafel liggen ter bestrijding van vandalisme, vechtpartijen en bovenal geweld tegen hulpverleners tijdens de jaarwisseling.

 

Na jaren van afname van het aantal incidenten, bleef dit aantal tijdens afgelopen jaarwisseling ongeveer gelijk. Het resultaat: 82.000 euro schade aan gemeente-eigendom, en hulpverleners die beschoten zijn met vuurwerk. De VVD vindt dit onacceptabel en roept de burgemeester op om extra maatregelen te nemen. Zo roept de VVD op om extra te surveilleren in buurten waar het vorig jaar misging, en om te kijken naar het uitrusten van agenten met bodycams. Hiermee kunnen de daders sneller geïdentificeerd en gestraft worden.

Reageer op dit bericht

Uw e-mailadres wordt slechts gebruikt ter verificatie en wordt dus niet op de website getoond. Met het plaatsen van een reactie, gaat u akkoord met ons redactiereglement.
Captcha
Type de code over in de afbeelding hieronder. Deze code wordt gebruikt om spam te voorkomen.