Leidse politiek verafschuwt brandstichting in containerwoningen

Door Frederik Zevenbergen

In de nacht van drie op vier maart heeft er brand gewoed in de containerwoningen aan de Sumatrastraat in Leiden. De zestien woningen, waarvan er twaalf bedoeld zijn als tussenstap voor ex-daklozen en vier beschikbaar zijn voor reguliere woningzoekers, zouden vandaag geopend worden door wethouder Roos van Gelderen. Gelukkig gaat de vandaag geplande opening wel door, Leiden buigt niet voor brandstichting.

 

Hoewel onderstaande politieke partijen soms verschillend aankijken tegen de eerdere plannen van het plaatsen van noodwoningen in Leiden, keurt iedere partij de brandstichting ten zeerste af. Het in de brand steken of op een andere manier slopen van gemeenschappelijk of andermans bezit is nooit een oplossing om meningsverschillen op te lossen. Lafaards die tot zulk soort acties overgaan moeten hard worden aangepakt.

 

GroenLinks – Jos Olsthoorn
VVD – Frederik Zevenbergen
ChristenUnie – Mart Keuning
SP – Julian van der Kraats
PvdD – Dick de Vos
D66 – Timo Gubbens
CDA – Roeland Storm
PvdA – Abdelhaq Jermoumi

Reageer op dit bericht

Uw e-mailadres wordt slechts gebruikt ter verificatie en wordt dus niet op de website getoond. Met het plaatsen van een reactie, gaat u akkoord met ons redactiereglement.
Captcha
Type de code over in de afbeelding hieronder. Deze code wordt gebruikt om spam te voorkomen.