Gemeenteraad

Leiden is een fantastische stad. Het blijft natuurlijk altijd mogelijk dat u tegen iets aanloopt. De VVD Leiden is gaarne bereid om te kijken of wij met u een oplossing kunnen vinden. Indien u een vraag/opmerking, goed idee of probleem heeft, waarover u graag van gedachten wilt wisselen, neemt u dan contact op met een van onze raadsleden of mail naar onze fractie

 

Zevenbergen

Frederik Zevenbergen

 

Fractievoorzitter

 

Commissies

Stedelijke Ontwikkeling

 

Contact

E-mail: zevenbergen@vvdleiden.nl

Telefoon: 06 24909788

 

 

Margreet van Wijk

Margreet van Wijk - Meijer 

 

Commissies

Werk en Middelen (portefeuille Economie, Toerisme, Cultuur en Recreatie)

 

Overig

Voorzitter raadscommissie Stedelijke Ontwikkeling

Plaatsvervangend voorzitter gemeenteraad

 

Contact

E-mail: vanwijk@vvdleiden.nl

Telefoon: 06-24749587 

 

 

Dorien VerbreeDorien Verbree

 

Commissies

Leefbaarheid en Bereikbaarheid

 

Contact

E-mail: verbree@vvdleiden.nl

 

 

 

Maurice HoogeveenMaurice Hoogeveen

 

Commissies

Werk en Middelen

 

Contact

E-mail: hoogeveen@vvdleiden.nl

 

 

 

Juliette Gilissen-VerplanckeJuliette Gilissen - Verplancke

 

Commissies

Leefbaarheid en Bereikbaarheid

Onderwijs en Samenleving

 

Contact

E-mail: gilissen@vvdleiden.nl

 

 

Maarten DirkseMaarten Dirkse

 

Duoraadslid

 

Commissies

Onderwijs en Samenleving

 

Contact

E-mail: dirkse@vvdleiden.nl

 

 

FVDGFleur van de Gevel

 

Duoraadslid/Fractieassistent

 

Contact

E-mail: fractieassistent@vvdleiden.nl